gerda-žemaitė
TV gelbėtoja Gerda Žemaitė: „Pagimdžiusi sūnų, galvojau, viskas, mano gyvenimas baigėsi“
2019-03-03
Jogos-instrutorė-Renata-Malina
Jogė ir mitybos specialistė Renata Malina: „Motinystė padeda surasti kryptį savo gyvenimui“
2019-06-20
Rodyti visus
Trynukų mama Arūnė Simanavičienė: „Mes visos turim tas pačias 24 valandas, tik nuo mūsų priklauso kaip jas išnaudosim“

Žiūrint į jaunatvišku energingumu trykštančią žavią mamą, kurios veide nematyti nė žymės nuovargio, sunku patikėti, kad namuose laukia trys, vos metukų sulaukę mažyliai, verslas ir tinklaraštis apie motinystę.

Arūnė nusišypso, kad klausimų apie tai, kaip visur suspėja, sulaukia ko ne kiekvieną dieną. Tačiau ji visuomet atsako, kad visų veiklų ji nedaro vienu metu. Savo visus darbus pasiskirsto protingai ir nedaro nieko, ko tuo metu daryti nesinori. Tokia štai paprasta veiklios moters energijos paslaptis.

„Prie galimybės daug ką nuveikti ir neapleisti savęs, kaip moters, labai prisidėjo tai, kad nuo pirmųjų mėnesių trynukai užmigdavo 19 val. ir neprabudę išmiegodavo visą naktį. Visuomet turėdavau laisvus vakarus, kuriuos ir išnaudodavau tinklaraščio įrašams, verslo strategijoms, namų ruošai, sportui ar laikui su vyru. Dabar, prasidėjus dantukų augimui, vakarai ir naktys jau nebe tokie ramūs. Tačiau įsivažiavus į veiklų ritmą, vis dar puikiai sekasi jį palaikyti. O jei kurią dieną jaučiuosi mažiau pamiegojusi ar labiau pavargusi, tiesiog žaidžiu su vaikais ir neverčiu savęs nei tvarkyti namus, nei rūpintis verslu.“ –atvirauja tinklaraščio „Trys kaip vienas“ autorė.

Moteris pasakoja, kad apie didelę šeimą visuomet svajojo, tad sužinojusi, jog laukiasi net trijų mažylių, nustebo, bet ir labai apsidžiaugė. Tai buvo svajonės išsipildymas, didelė laimė. O dieną, kai sužinojo, kad laukiasi, Arūnė jau buvo pradėjusi verslą, tad viskas tekėjo palengva, sava vaga. O svarbiausia, ji jautėsi viskam nusiteikus ir pasiruošusi morališkai.

„Kai kolegei pranešiau, kad laukiuosi, svarstėme, ar nereikėtų veiklos pristabdyti, pirmiausia pagimdyti ir tada žiūrėti ar spėju. Tačiau po poros mėnesių paaiškėjo, kad ir kolegė laukiasi, tad abi nusprendėme, jog nieko nestabdom, dirbam toliau. O jei vėliau, gimus vaikučiams, matysim, kad nesuspėjam, tada ir svarstysim ką daryti. Tačiau susilaukus mažylių, iš gydytojų gavau paliepimą leisti jiems daug miegoti. Tad nuo pirmųjų dienų ligoninėje, turėdama daug laisvo laiko, kol miega vaikai, grįžau prie darbų. Su kolege viena kitą puikiai suprantam, palaikom, o kai reikia ir pavaduojam.“ – savo istoriją projektui „Tapusi mama, atradau save“ pasakoja A.Simanavičienė.

Jauna mama prisimena, kad pamačiusi kvietimą dalyvauti „Canywhere“ organizuojamame projekte, nusprendė būtinai norinti pasidalinti savo patirtimi ir įkvėpti kitas mamas. „Mes visos turime tas pačias 24 valandas paroje ir tik nuo mūsų pačių priklauso kaip turiningai jas išnaudosime“ – sako Arūnė ir priduria, kad nebūtina visoms pulti kurti verslus ar rašyti tinklaraščius. Tačiau užsiimant papildoma, mėgstama veikla, moteris susikuria netgi daugiau energijos ir jėgų, kurias gali skirti savo mažyliams.

lt_LTLithuanian