Prekių grąžinimas ir keitimas

 

Jeigu prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs (išskyrus MB „Devyndarbės“ numatytus atvejus).

Prekes, kurių kokybe nesate patenkinti, galite pakeisti arba grąžinti per 14 dienų, jeigu prekės atitinka šias sąlygas:
– grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje. Pastaba – atidaryta pakuotė nėra įvardijama, kaip pažeidimas, jeigu tikslas buvo įsitikinti, jog gautas daiktas atitinka elektroninėje parduotuvėje nurodytą aprašymą.;
– prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
– prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nesutepta, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
– grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

Svarbu! Grąžindami prekę privalote užpildyti Canywhere.LT prekių grąžinimo formą ir atsiųsti ją kartu su grąžinama preke.

Kitos grąžinimo ir keitimo sąlygos:

1. Klientui suteikiama galimybė pakeisti jam perduotus daiktus kitais analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais arba jam nepatinkančias prekes grąžinti.
2. Tokią teisę Klientas gali įgyvendinti per 14 dienų nuo užsakymo patvirtinimo momento. Ši Kliento teisė siejama su tuo, jog Klientas yra nepatenkintas atitinkamos prekės matmenimis, forma, spalva, modeliu ar atitinkamų prekių komplektiškumu.
3. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tada, kai keičiamos ar grąžinamos prekės atitinka tokius reikalavimus:
a) nebuvo naudojamos;
b) nebuvo sugadintos;
c) išsaugotos prekių vartojamosios savybės;
d) neprarado prekinės išvaizdos.
4. Pakuotės pakitimai, būtini prekei apžiūrėti, nelaikomi esminiu sugadinimu ar prekinės išvaizdos praradimu. Visais atvejais prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje.
5. Daiktų keitimo ir grąžinimo taisyklės (remiantis Lietuvos Respublikos Ūkio ministro 2012 m. kovo 15d. įsakymo Nr. 4-243 redakcija) nustato prekes, kurios gali būti grąžinamos ar keičiamos tik pardavėjui sutikus:
a) parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai preparatai;
b) kūdikių drabužėliai;
c) siūti vyriški, berniukų, moteriški ar mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai;
d) liemenėlės, korsetai ir panašūs dirbiniai;
e) spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai;
f) pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai;
g) žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis.
6. Daiktų keitimas arba grąžinamas atliekamas Klientui užpildžius nustatytą Canywhere.lt prekių grąžinimo ar keitimo formą.
7. Tais atvejais, kai prekės keičiamos ir tokio keitimo metu susidaro kainų skirtumas, Klientas privalo sumokėti Canywhere.lt tokį kainų skirtumą.
8. Tais atvejais, kai Canywhere.lt neturi pakeitimui tinkamų daiktų, Klientui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.
9. Prekės gali būti keičiamos arba grąžinamos tik tuo atveju, jeigu jos atitinka šios Taisyklių dalies 3 p. numatytus reikalavimus.
10. Garantija gamyklinio defekto atveju – 2 metai.

Prekių grąžinimo būdai:

Jei įsigyta prekė Jums nepatiko ar netiko, galite ją grąžinti Jums patogiu būdu tiesioginiu mūsų adresu:
Supakuokite grąžinamą arba keičiamą prekę kartu su užpildytu prekės grąžinimo-keitimo aktu į pakuotę ir siųskite adresu:
MB „Devyndarbės“,  įm.k. 304742767
Adresas: V.Krėvės pr. 48-112, LT-50405 Kaunas
Kontaktinis telefono Nr.: +370 673 77655

Svarbu! Grąžindami prekę privalote užpildyti Canywhere.lt prekių grąžinimo formą ir atsiųsti ją kartu su grąžinama preke.

Pinigų grąžinimas
Pinigai į grąžinimo formoje nurodytą banko sąskaitą pervedami per 14 d. nuo grąžinamos prekės pristatymo į Canywhere.lt sandėlį. Kilus klausimams dėl prekės grąžinimo ar keitimo sąlygų laikymosi – su Jumis susisieksime individualiai.

Svarbu! Grąžindami prekę privalote užpildyti Canywhere.lt prekių grąžinimo formą ir atsiųsti ją kartu su grąžinama preke.

Prekių keitimas
Jei norite pakeisti prekę susisiekite su mumis el.paštu: [email protected]

Pastaba! Jei prekės yra keičiamos, jas pristatysime per 1-3 darbo dienas nuo keičiamos prekės pristatymo į Canywhere.lt sandėlį.

PREKIŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO FORMA RASITE ČIA