Suknelės maitinančioms moterims – suderina stilių ir komfortą žindant

Suknelės maitinančioms moterims – stilingos, moteriškos, patogios ir leidžiančios pasijusti tikromis moterimis. Pasiūtos iš aukštos kokybės audinių. Modelius kuriant taip, kad būtų pabrėžiami gražiausi moters privalumai ir užmaskuojami mažučiai trūkumai.

Suknelės maitinančioms moterims dažnai atrodo kaip svajonių drabužis, kuris, tuo magišku, mažylio žindymo laikotarpiu, tarsi, nepasiekiamas. Su ja nepatogu pamaitinti mažylį, nebent suknelės iškirptė pakankamai didelė, tačiau, tuo pačiu, drabužis, kas kartą tampant iškirptę – gadinamas ir ilgainiui praranda prekinę išvaizdą.

Pačios būdamos mamomis, puikiai suprantame ko reikia kitoms, maitinančioms mamoms

Štai dėl ko mes pradėjome kurti sukneles, kurios yra pritaikytos maitinančioms. Nes pačios, būdamos mamos, puikiai suprantame norą būti gražioms ir moteriškoms. Galėti pasipuošti ir savęs nevaržyti.

Dažnai žindančios mamos vengia įvairių švenčių, nes žindant, sudėtinga rasti kuo pasipuošti ir galėti patogiai pažindyti mažylį.  O jeigu kada ir pasiryžta užsidėti suknelę – išalkus mažyliui tenka ieškoti nuošalios vietos, kur suknelę galėtų pasikelti, patempti iškirptę, ar net išvis  nusirengti.

Mūsų kuriami drabužiai maitinančioms dovanoja komfortą

Tad mūsų kuriamos suknelės maitinančioms – dovanoja komfortą. Galimybę puoštis ir mažyli patogiai pažindyti bet kur ir bet kada. Suknelės priekyje įsiūti slapti užtrauktukai, neapnuogina visos krūtinės. Atvirkščiai,jie atidengia būtent tiek, kad mažylio maitinimas būtų patogus, bet tuo pačiu – subtilus ir estetiškas. Tad bet kurioje aplinkoje moteris gali patenkinti mažylio poreikius, neieškodama privačios vietos.

Suprasdamos pagimdžiusių moterų poreikius, drabužius maitinančioms kuriame taip, kad šie maskuotų figūros trūkumus ir išryškintų privalumus

Suprasdamos, kad nėštumo metu keičiasi moters kūno formos, kurios  į savo vietas po gimdymo grįžta tik palaipsniui, sukneles kuriame taip, kad problematiškiausios vietos būtų ne akcentuojamos, o kaip tik – subtiliai maskuojamos.

Dažniausiai tai yra liemens sritis, rankos ties žastais, klubai. Šias vietas dažniausiai padarome platesnes, laisviau krentančias ar papuošiame dirželiais. Taip, kad moteris jaustųsi graži ir savimi pasitikinti.

O suknelių modelius kuriame tokius, kad net ir nustojusios maitinti moterys, galėtų toliau sėkmingai nešioti ir džiaugtis ilgaamžiu, aukštos kokybės drabužiu.

Rodoma 1–12 iš 13

1 2
lt_LTLithuanian