Suknelės, kurias mes kuriame – pavaldžios aukščiausios kokybės standartams, o ne trumpalaikėms madoms

Kurdamos sukneles, visuomet pasidomime naujausiomis mados tendencijomis, madingomis spalvomis, atspalviais, raštais ar audiniais. Tačiau aklai nesivaikome trumpalaikės mados tendencijų. Vienintelis mūsų siekis yra sukurti ne tai, kas greitai šauna į mados viršūnes ir lygiai taip pat greitai vietas užleidžia naujoms. O kurti tai, kas yra laiko patikrinta, praktiška ir tarnauja ilgai. Tiesa, mes visuomet pasitariame su stiliste ir į savo kūrinius įtraukiame madingas detales. Tačiau mes orientuojamės į stilių, o ne į trumpalaikę madą.

Aukšta kokybė – visada madoje

Per jau trečius kūrybos metus supratome, kad populiariausia yra tai, kas yra kokybiška ir praktiška. Tad savo sukneles stengiamės kurti atsižvelgdamos į būtent šiuos aspektus. Pirmiausia, besirinkdamos audinius, visuomet juos tikriname – ar „nesiburbuliuoja“, nenusiskalbia, nesiglamžo. Audinio skiautę išskalbusios žiūrime ar audinys nepraranda pradinės spalvos, nesitraukia, neištįsta. Manome, kad tai – vieni svarbiausių aspektų, renkantis tokį drabužį kaip suknelę.

Taip pat žiūrime, kad audinys būtų kuo lengviau prižiūrimas – neturėtų ypatingų priežiūros reikalavimų, nebūtų stipriai glamžus. Žinoma, daug dėmesio skiriame ir pasiuvimo kokybei. Džiaugiamės, kad mūsų siuvėja, kuri savo rankomis kuria suknelę nuo jos sukirpimo, iki paskutinės siūlės susiuvimo momento, į savo darbą žiūri itin atsakingai.

Mes žinome, kad mūsų gaminių kokybė yra mūsų įmonės veidas. Todėl džiaugiamės, kad atiduodamos klientėms įsigytas sukneles ar kitus, mūsų kuriamus drabužius, mūsų sąžinė yra rami. Mes esame garantuotos dėl savo siuvamų suknelių kokybės. O jei kada ir įsivelia kokia gamybinė klaida, mes visuomet prisiimame atsakomybę ir drabužį priimame atgal, ar pakeičiame nauju. Taip garantuodamos, kad pas klientes atsidurs tik aukščiausios kokybės gaminiai.

Rodoma 1–12 iš 23

1 2