Džemperiai moterims – nepamainomas drabužis

Ne veltui džemperiai moterims yra viena iš perkamiausių mūsų asortimento prekių. Juk šis drabužis – itin praktiškas. Jis – puikiausias pasirinkimas bet kokios formos laisvalaikiui – tiek pasivaikščiojimui parke, tiek iškylavimui gamtoje ar apsilankymui kine, ar kavinėje. Lygiai taip pat, kai kurie mūsų kuriami modeliai, gali būti puikus pasirinkimas darbo aprangai, priderinus prie jo klasikinius marškinius, ar sijoną.

Džemperiai moterims – visoms, nepriklausomai nuo amžiaus

Pastebėjome, kad mūsų džemperius perka labai skirtingo amžiaus moterys ir merginos. Turime klienčių, kurios yra dar visai paauglės ir džemperius sėkmingai dėvi į mokyklą ar laisvalaikiu. Lygiai taip pat – ne viena mūsų klientė – jau gražaus pensijinio amžiaus, džemperį renkasi maloniam laisvalaikiui, ar iškyloms į gamtą, ar į sodą.

Toks ir yra mūsų tikslas – sukurti praktiškus drabužius, kurie būtų nešiojami ilgai. O kas žino – gal net perleidžiami iš kartos į kartą? Viena galime garantuoti – audinius atsakingai renkame tokios aukštos kokybės, kad tinkamai prižiūrimi, drabužiai tikrai tarnaus ne vienerius metus.

Pritaikyti įvairiems stiliams

Kartą vienai džemperių fotosesijai, sumąstėme sukurti kuo daugiau turimų drabužių derinių, su savo spintoje turimais drabužiais. Mūsų maloniai nuostabai – ko ne visi ten buvo drabužiai puikiai derinosi prie džemperio! Ypač prie mūsų populiariojo modelio „Slogan“ . Prie jo puikiai derinosi marškiniai ir klasikiniai sijonai, elegantiškos ar laisvalaikio stiliaus suknelės. O kelnės – praktiškai neradome tokių, kurios nesiderintų! Džinsai, klasikinės, odinės ar net šortai – kartu su džemperiu sukūrė puikų tandemą. Tad drąsiai galime pasakyti, jog mūsų kuriami džemperiai – nepavaldūs laikui ar trumpalaikėms madoms. Tai – drabužis, kuris tiks įvairioms progoms, įvairiems stiliams, amžiaus tarpsniams ar gyvenimo etapams. Juk mada turi būti tvari, ir neskatinti besaikio pirkimo ir vartojimo.