Drabužiai moterims, sukurti moterų

Nors šie drabužiai moterims buvo kuriami galvojant apie tai, kaip įprastus drabužius pritaikyti moterims, kurios žindo mažylius, atsižvelgėme į visų moterų, be išimties, poreikius.

Juk nesvarbu kuriame gyvenimo etape – patogumas, aukšta kokybė, stilingi, bet trumpalaikei madai nepavaldūs modeliai – aktualūs visoms moterims. Būtent į tai ir orientuojamės, kai siuvame savo modelius.

Kiekvieną sezoną stengiamės pasiūlyti vis naujų modelių drabužius moterims

Visuomet mąstome apie tvarų vartojimą ir neskatiname pirkti be saiko. Tačiau, pačios būdamos moterimis, suprantame ir kitų moterų norą – nors truputį atnaujinti savo garderobą, prasidėjus naujam sezonui. Tad kiekvieną sezoną stengiamės sukurti po 1-2 naujus modelius. Juos kuriame taip, kad būtų kuo lengviau pritaikomi, nekaprizingi, bet stilingi. Kad tiktų įvairaus amžiaus moterims. Neretai drabužius pas mus įsigyja ir mamos, ir dukros. Nes kuriame taip, kad nebūtų diskriminuojamas nei vienas moter amžius.

Mūsų suknelės yra patogaus ilgio, neturi iššaukiančių iškirpčių ar aikštingų skeltukų. Visuomet mąstome apie tai, kokius trūkumus moteris norėtų pamaskuoti, o kokius savo figūros privalumus pabrėžti. Dažnai įkomponuojame dirželį, šiek tiek aukščiau pakeliame liemens liniją, padėdamos suformuoti grakštesnę taliją. Pasirūpiname, kad rankovės būtų praktiškos, ne per siauros ir ne per plačios, o jų ilgis – kiek įmanoma reguliuojamas.

Išskirtiniais atvejais, moterys kreipiasi į mus, prašydamos pasiūti ilgesnį/trumpesnį, siauresnį ar platesnį drabužį. Ir, jei tik aplinkybės leidžia, stengiamės šiuos jų norus išpildyti.

Savo kuriamiems drabužiams atsakingai ieškome aukščiausios kokybės audinių. Tokių, kurie nepraranda savo spalvos skalbiant, neišsitampo ir kitaip nenusidėvi. Tam, kad mūsų sukurti drabužiai ilgai tarnautų ir džiugintų juos įsigijusias moteris. O jų priežiūra būtų kiek įmanoma paprastesnė ir nekaprizinga.

Rodoma 1–12 iš 48

1 2 3 4