Kelnės nėštukėms – tokios, kurias galima dėvėti ir po gimdymo

Kelnės nėštukėms yra vienas būtiniausių drabužių besilaukiant. Per devynis laukimo mėnesius, visada būna laikotarpis, kai lauke būna žvarbu ir šalta. Tad su suknelėmis, su kuriomis, reikia pripažinti, nėštumo metu yra patogiausia, visą nėštumo laikotarpį išvaikščioti, gali ir nepavykti.

Kelnės – patogus rūbas tiek nėštumo metu, tiek ir nesilaukiant. Tačiau neretai nėštukei, specializuotoms kelnėms leisti pinigus tiesiog gaila. Juk po kelių nėštumo mėnesių, pagimdžius, kelnės tampa tiesiog per didelės. Tad mes pasistengėme sukurti tokias kelnes, kurias drąsiai galėsite dėvėti ir po gimdymo.

Kelnės nėštukėms – iš pirmo žvilgsnio, niekuo nesiskiriančios nuo įprastų

Mūsų misija – sukurti klientėms tokius drabužius, kuriuos jos galės dėvėti kuo ilgesnį laiką. Tad ir kelnes mes kuriame taip, kad jų liemuo būtų minkštas ir elastingas, sėkmingai „nugulantis“ po didėjančiu pilveliu. O kai pilvelis išleidžia į pasaulį naują žmogutį, kelnių į spintą nugrūsti visiškai nereikia. Minkštas liemuo ir toliau bus labai patogus dar jautriam, besitraukiančiam pilvui, o įverta virvelė, padės patogiai reguliuoti apimtį. taip kad kelnės nesmuktų ir būtų toliau sėkmingai dėvimos. Ir niekam net minčių nekils, jog tai – specializuotos kelnės.

Lengvai priderinsite ir viršutinę dalį

Visuomet stengiamės sukurti prie kelnių ar šortų nėštukėms  puikiai derančią ir viršutinę dalį. Tad mūsų parduotuvėje rasite tiek džemperių, tiek marškinėlių, kurie tiks tiek nėštumo metu, tiek ilgai po to. Šie drabužiai siuvami specialiai taip, kad puikiai „sutalpintų“ nėščiosios pilvelį, tačiau pagimdžius būtų nešiojami ir toliau. Atrodantys gražiai ir stilingai. O aukšta audinių kokybė garantuos, kad net ir ilgai nešiojami drabužiai, nepraras savo formos ir patrauklaus vaizdo.