Drabužiai nėščiosioms – būtinybė, apie kuria ne visuomet pagalvojama

Drabužiai nėščiosioms, pradžioje nėštumo, atrodo kaip nebūtinas dalykas. Juk galima pritaikyti savo turimus drabužius, pasirinkti platesnes sukneles ar palaidines. Tačiau kuo labiau auga mažylis pilve, tuo labiau didėja ir besilaukiančios moters pilvas. Kuris yra ne šiaip sau padidėjusios apimtys, o namai mažai gyvybei. Ir jeigu natūraliai tiesiog priaugus svorio, įmanoma įsisprausti į jau kiek veržiančius džinsus ar suknelę, didėjant nėštukės pilvui, atsiranda poreikis pasidairyti į drabužius nėščiosioms.

Pirma, jie kuriami taip, kad nespaustų pilvelio. Tai yra labi svarbu ne tik būsimos mamos komfortui, bet ir besivystančiam vaisiui. Kadangi spaudžiamas pilvas, spaudžia ir mažylį. O tai gali turėti neigiamos įtakos jo vystymuisi. Tad labai svarbu, jog visą nėštumo laikotarpį mama rengtųsi ir jaustųsi patogiai, o pilvelis gautų tiek laisvės, kad niekuomet nebūtų jaučiamas spaudimas.

Antra, rūbai nėščiosioms siuvami taip, kad paslėptų pilvelį, bet neatidengtų kitų kūno dalių. Dažnai net ir plati suknelė, kuri buvo nešiojama dar nesilaukiant, nėštumo metu, ant pilvo pakyla tiek, kad po apačia norisi užsimauti kelnes, kad neatidengtų per daug. Rūbai nėščioms tikrai nesukels diskomforto, galvojant, jog baisu pasilenkti ar pasijudinti,kad neimtų šviesti apnuoginta pilvo apačia ar nugara.

Trečia, mūsų kuriami drabužiai nėščiosioms, kuriami taip, kad ir pagimdžius būtų labai patogūs ir naudingi. Visi drabužiai turi paslėptus užtrauktukus, kurie nepaprastai pagelbėja, kai reikia pažindyti mažylį. Dažnai moterys vengia pirkti specialiai nėščioms skirtus drabužius, dėl trumpo jų „galiojimo laiko“. Juk nėštumas trunka vos devynis mėnesius, o ir pirmajame trimestre dar neretai galima išsisukti su turimais drabužiais. Tad pirkti drabužius vos  pusmečiui, atrodo neprotinga. Tačiau mes galime užtikrinti – mūsų kuriami drabužiai yra pritaikyti nėščiosioms, tačiau labai puikiai tarnauja ir ilgai po gimdymo. O paslėpti užtrauktukai yra tokie subtilūs, kad net ir nebežindant, galėsite sėkmingai dėvėti šiuos drabužius.

Rodoma 1–12 iš 14

1 2
lt_LTLithuanian