Drabužiai maitinančioms – sukurti mamų, išmanančių subtiliausius poreikius

Dviejų mamų kuriami drabužiai maitinančioms. Visi drabužiai yra rankų darbo, sukurti taip, kad žindančios mamos galėtų jaustis gražios, moteriškos, laimingos. Ir visuomet galėtų patogiai ir subtiliai patenkinti mažylio poreikius.

Mes labai gerai žinome, kad susilaukus mažylio, moters kūnas, neseniai džiuginęs apvaliu pilvuku, po gimdymo, kartais truputį pradeda liūdinti. Nors tai – laikina ir kūnas ilgainiui atsistato. Neretai moterys ima save slėpti po plačiais, maskuojančiais drabužiais, ima stigti pasitikėjimo savimi. O dar tenka pamąstyti ir apie tai, su kokiu drabužiu patogiausia bus pažindyti. Tam dažniausiai panaudojami drabužiai, kuriuose negaila ištampyti. O su tokiais – toli gražu nepasijusi nei graži, nei moteriška. Norisi užsidaryti namuose ir laukti, kol kūnas vėl ims atrodyti taip, kaip buvo prieš tai. Pačios buvome toje situacijoje.

Drabužiai maitinančioms mamoms, leidžiantys jaustis ir komfortabiliai, ir stilingai

Tačiau šventai tikime, kad moters kūnas – yra stebuklas ir jį reikia mylėti. Todėl pradėjome kurti drabužius maitinančioms. Tokius, kurie užmaskuoja tas vietas, kurias norėtųsi truputį paslėpti. Tačiau nėra „tiesiog maišai“. Jie – pabrėžia moteriškumą, leidžia prisiminti, kad mama yra ne tik mama. Ji yra dar ir moteris. Pačiame savo žydėjime.

Audiniai, iš kurių siuvame drabužius maitinančioms, kruopščiai atrenkami vadovaujantis trimis kriterijais – patogumas, kokybė ir ilgaamžiškumas bei lengva priežiūra.

Puikiai žinome, kad svarbu, jog drabužis ne tik gražiai atrodytų, bet ir būtų patogus, nevaržytų judesių. Tai – itin svarbu mažylius auginančioms mamoms, kai su kūdikėliu ant rankų tenka nuveikti galybę darbų.

Visuomet renkamės kokybiškus audinius ir tokius, kurie ir po daugybės skalbimų nepraranda savo formos, spalvos. O jų paviršius nepasidengia „burbuliukais“.

Ir, be abejo, mūsų drabužius maitinančioms lengva prižiūrėti. Jų nereikia lyginti, išskalbus užtenka pakabinti ant pakabos ir leisti išdžiūti savaime.

Mes kuriame tokius drabužius, kuriuos mielai norėsis dėvėti ne tik žindymo periodu, bet dar ilgai po jo.

Rodoma 1–12 iš 23

1 2
lt_LTLithuanian