Suknelė maitinančioms WINDY FALL Juoda
Suknelė maitinančioms WINDY FALL Juoda
2020-11-05
Prabangi suknelė maitinančioms ROYAL juoda
Prabangi suknelė maitinančioms ROYAL juoda
2020-11-26
Rodyti visus

Dovanų kuponas

10,0050,00

♥ Dovanų kuponas drabužiams maitinančioms įsigyti

♥ Galioja 12 mėn

♥ Galima rinktis iš 10€, 20€ ar 50€

♥ Galima įrašyti sveikinimą ar palinkėjimą

Išvalyti

Norite į kuponą įrašyti sveikinimą ar linkėjimą?

Įrašykite jį čia, o mes perkelsime į dovanų kuponą!

Perkate drabužį dovanų?

Įrašykite trumpą sveikinimą ar linkėjimą. Parašykite nuo ko ši dovana ir mes ranka įrašysime Jūsų gražiausius žodžius į kortelę ir supakuosime ją kartu.

Produkto kodas: N/A Kategorija:
Aprašymas

Dovanų kuponas – geriausias pasirinkimas, kai nori padovanoti dovaną, kuri tikrai bus panaudota

Svarstote, ar dovanų kuponas – gera dovana? Mūsų labai dažnai klausia ar įmanoma bus pakeisti įsigytą drabužį , jei šis netiks, nes perkama dovanų. Tad mes dažnai atsakome, kad nepaistant to, kad keitimą ir grąžinimą mes visuomet vykdome be problemų, tačiau tokiose situacijose tikrai geriausias pasirinkimas – dovanų kuponas. Tokiu būdu leidžiate moteriai pačiai išsirinkti ir nuspręsti kokio dydžio ir modelio drabužio maitinančioms ji nori. Juk dažnai perkama dovana dar besilaukiančiai moteriai kai net ji pati nežino, kokį drabužių dydį dėvės pagimdžius. Tad praktiškiausias ir saugiausias pasirinkimas – dovanų kuponas.

Padovanokite dabar, panaudokite per metus

Dovanų kuponas – geriausias pasirinkimas tokių progų, kaip išleistuvių iš darbo, babyshower, ar mažylio lankymo dovana. Tad drąsiai galite dovanoti šį kuponą dar besilaukiančiai moteriai, o dovaną, jei norės, galės išsirinkti jau pagimdžius, nes kuponas galios metus laiko. Dažnai lankant mažylį, vežamos dovanos naujagimiui, tačiau moteris, kuri naujai gimė kaip mama, dažnai pamirštama pasveikinti. Tad jei to nepamiršote ir svarstote ką jai padovanoti, galime patikinti , kad drabužiai, pritaikyti maitinančioms, nudžiugins bet kurią mamytę.

Galimos sumos:

  • 10€
  • 20€
  • 50€

 

 

Kaip įsigyti ir panaudoti: Dovanų kuponą galite pasirinkti 10, 20 ar 50 eurų. Taip pat galite iš šių sumų sudėlioti ir jums aktualią, kitą sumą. Pvz. pasirinkus 10€ ir 50€ nupirksite dovanų kuponą 60€, ar pasirinkus 2 kuponus po 50€, nupirksite 100€ vertės kuponą. Kuponas galios 12 mėn nuo įsigijimo datos. Galite pasirinkti ar norite įsigyti elektroninį ar spausdintą dovanų kuponą.  Pastabose įrašykite kokiu būdu norite gauti. Elektroninė versija bus išsiųsta nurodytu elektroniniu paštu, tą pačią arba kitą darbo dieną, kai bus gautas apmokėjimas . Spausdinta versija bus išsiųsta Lietuvos paštu tą pačią arba kitą darbo dieną, kai bus gautas apmokėjimas. Jei norite, kad kupone būtų įrašytas sveikinimo tekstas ar palinkėjimas, užsakę kuponą, atsiųskite mums norimą tekstą ir užsakymo numerį el.paštu [email protected] arba facebook  žinute. Būtina paminėti, kad dovanų kuponą reikia panaudoti vieno apsipirkimo metu. Jei pirkinio suma viršija kupono sumą, skirtumas padengiamas apsipirkimo metu.

Papildoma informacija
Svoris 1 kg
Išmatavimai 35 × 25 × 10 cm
Suma

10€, 20€, 50€

Formatas

Elektroninis, Spausdintas

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dovanų kuponas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.