Sweater for breastfeeding SLOGAN pink
Sweater for breastfeeding SLOGAN pink
2020-10-15
Comfortable knitted casual suit
Pink leisure suit for nursing UNITED
2020-10-17
Show all

Green leisure suit for nursing UNITED

♥ Žalias laisvalaikio kostiumas maitinančioms UNITED – laisvo stiliaus, aukštos kokybės trikotažo.

♥ With a large and comfortable hood.

♥ 2 hidden zippers on the front - convenient for breastfeeding.

This product is currently out of stock and unavailable.

Description

Žalias laisvalaikio kostiumas maitinančioms UNITED – ar metėte gražesnį žalią atspalvį?

Žalias laisvalaikio kostiumas maitinančioms UNITED, kaip ir visi kiti mūsų sukurti drabužiai, pirmiausia kurį laiką pagyvena mūsų – kūrėjų – spintose ir garderobuose. Tam, kad patikrintume jų kokybę, komfortą dėvint, ištaisytume visas klaidas, bei pabandytume išskalbti ne vieną kartą ir įsitikinti ar audinys nesusidėvi. Tad, natūralu, kad dar prieš pristatant klientėms, visus drabužius pirmiausia pamato mūsų aplinkos žmonės. Vien pagal jų reakcijas galime spręsti, ar drabužis sulauks populiarumo, ar vis dėl to reiktų sudvejoti ar jis gali patikti ne tik mums.

Štai šis, žalias laisvalaikio kostiumas maitinančioms UNITED mums abejonių nepaliko – jis tiesiog pasmerktas būti populiarus. Nes ta nuostabi  žalia spalva visuomet susilaukia aikčiojimo ir gražiausių reakcijų. Ji – stilinga, išraiškinga, bet ne kaprizinga ar iššaukianti.

Žalia spalva simbolizuoja gamtą, atgimimą, vaisingumą, harmoniją. Ji ramina, padeda stabilizuoti mintis, nuteikia poilsiui –  tad ji tikrai tobulai tinka moterims, ypač toms, kurios neseniai susilaukė mažylio ir jį žindo. Tokios spalvos drabužis įneš ramybės ir į mamos mintis, ir į mažylio.

Žalias laisvalaikio kostiumas maitinančioms UNITED – absoliutus dėvėjimo komfortas

Itin minkštas,maloniai priglundantis prie kūno ir judesių nevaržantis audinys. Būtent tokio audinio ieškojome ir labai džiaugiamės, kad jį radome. Todėl laisvalaikio kostiumas UNITED garantuotai taps vienu mėgstamiausiu jūsų drabužių, lydinčių tiek į laisvalaikio išvykas į parką, tiek ir į smagius pasisėdėjimus mieste. Jis – ne tik itin patogus, bet ir tikrai stilingas. Puikiai dera tiek prie sportinės avalynės, tiek prie šiltesnių aulinukų.

Composition:

  • Cotton: 90%
  • Elastane: 10%

 

Not for nothing laisvalaikio kostiumo maitinančioms UNITED we chose loop for sewing knitwear - this is currently the most popular and commonly used type of knitwear. Loop knitwear is a high-quality, single-knit material. Due to its elasticity, pleasantness, fluffiness and docility when sewing, this fabric is especially suitable for sewing leisure clothes. Clothes made from this material are pleasant to wear, durable, easy to wash and perfectly absorb and evaporate moisture, allowing the body to breathe. The main advantage of cotton is hygiene, so it is perfect for clothes that come into direct contact with the human body. The material is very practical and does not require special care.

Maintenance:  Lleisure suit  you can wash it in the washing machine, but it is not advisable to use high revolutions for spinning.

Additional information
Weight 1 kg
Dimensions 35 × 25 × 10 cm
Size

S/M, Pants S, S/M, Pants M, L/XL, Pants L, L/XL, Pants XL

Color

Green

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Žalias laisvalaikio kostiumas maitinančioms UNITED”

Your email address will not be published.

You may also like…

en_USEnglish