Sweater for nursing SLOGAN
Sweater for nursing SLOGAN
2019-11-20
Blue neoprene dress for nursing photo application
Nursing dress POUCHY SHROOMS
2019-11-23
Show all

Nursing dress POUCHY PINK

65,00

Patogi suknelė su kišenėmis ir dviem skeltukais šonuose leidžia patogiai judėti, nevaržo judesių

Galima dėvėti kaip suknelę ar tiuniką.

Minkštas ir patogus audinys neleis sušalti vėsiu oru, kadangi gerai sulaiko šilumą.

*2 hidden zippers on the front - convenient for breastfeeding women

Clear

Buying clothes as a gift?

Write a short greeting or wish. Write who this gift is from and we will handwrite your most beautiful words on the card and pack it together.

Description

Kai žiūrint į suknelę, norisi prie jos prisiglausti. Būtent tokia yra rožinė suknelė žindančioms „Pouchy“

Rožinė ir miela it minkštas zefyras. Tokia patogi ir „skani“ yra ši  suknelė žindančioms „Pouchy“. Tikrai tinka ir berniukų mamoms, bet yra itin pamėgta mamų, auginančių mergaites. Gal dėl to, kad mažųjų princesių suknelės ir kiti drabužėliai  dažnai būna tokie švelnūs ir rožiniai. Tai ir mamoms kartais norisi pasijusti kaip toms princesėms. O juk taip gera priglaust mažylę pažindyti ir pamatyti dar vieną, kad ir atsispindintį drabužiuose, panašumą. Tokia štai „galinga“ mūsų rožinė suknelė žindančioms.

Rožinės suknelės skirtos tik vasarai? Laužome šį mitą – suknelė žindančioms „Pouchy“ – puikiausias pasirinkimas net ir žiemą

Nors daug kas galvoja, kad rožinė spalva skirta šiltai vasarai. Mes sakome, kad šią suknelę „Pouchy“ galite puikiausiai dėvėti rudenį, žiemą ir pavasarį. Ji pakankamai šilta, tad nereikės mąstyti ką dar apsirengti ant viršaus. Juks toks drabužis – pats patogiausias. Kai nereikalauji gaišti laiko ir mąstyti ką dar prie jo priderinti.

Tiesa, suknelė „Pouchy“ gali būti dėvima ne tik kaip a dress, bet vėsesniu oru, puikiai pasitarnaus kaip tiunika, jei norėsis ją dėvėti prie storesnių timpų ar net kelnių. Specialiai pasiuvome ilgesnę nugarą, kad nereikėtų jaudintis, jog pasimatys daugiau nei norėtųsi, tais atvejais, kai prireikia pasilenkti. Pavyzdžiui, kai mažylis pradeda dėlioti pirmuosius žingsnelius ir jam nuolat reikia tvirtų mamos rankų. O mamai, žinoma, tuomet reikia tvirtos nugaros. Kurią mes pasirūpinome apsaugoti bent jau nuo vėjo ir perpūtimo grėsmės.

Daug kas mūsų klausia – kaip su tokia šviesa suknelė suktis aplink mažylį. Juk tie mažieji išdykėliai nuolat parūpina mamai ant drabužio. O ant šviesaus audinio tos dėmės juk taip matosi… Tad mes visuomet nuraminam – šis audinys – ne šiaip sau. Jis – tiesiog superaudinys. Ir tuoj paaiškinsime kodėl – skysčiai nuo jo nuteka „kaip vanduo nuo žąsies“, tad jei suskubsite nuvalyti, tai dėmė net nespės nutūpti ant nursing dresses „Pouchy“.  jei dėmė visgi spėjo įsigerti – ji gana lengvai išsivalys vandeniu suvilgytu skudurėliu. O jeigu dėmę pastebėjote tik po ilgo laiko (būna, žinom, būna) – nesijaudinkite – ir ši lengvai išsiskalbs (išbandėme pačios su padažų dėmėmis) .

O net ir dažnai skalbiamas, jis nepraranda nei savo formos, nei žavios, rožinės spalvos. Tiesa, šis audinys neatsparus karščiui, tad jokiais būdais nedėkite jo į džiovyklę. Ir nesivarginkite lygindamos. Tiesiog išskalbtą pakabinkite ant pakabos ar tiesiog užmeskite ant kėdės atlošo. Greitai išdžius ir bus kaip nauja.

Composition:

  • Polyester: 85%
  • Elastane: 15%

Fabric from which it is made dress POUCHYneoprenas. Nepaisant to, kad jis  – nenatūralaus pluošto audinys, pasižymintis galybe gerų savybių. Tai yra gana storas audinys, todėl drabužiai puikiai laiko formas, audinyje neišsimuša alkūnės, keliai ir pan. Drabužiai puikiai krenta bei maskuoja trūkumus. Neoprenas nesiglamžo. Neopreninį drabužį apipylus skysčiu, jį galite tiesiog nuvarvinti, jis neįsigeria į audinį. Yra labai patogus, nes audinys yra tamprus, todėl nevaržo judesių.

Maintenance:  A dress you can wash it in the washing machine, selecting the fabric-saving mode.

Additional information
Weight 1 kg
Dimensions 35 × 25 × 10 cm
Size

XS, S, M, L

Color

Pink

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suknelė žindančioms POUCHY ROŽINĖ”

Your email address will not be published.

You may also like…

en_USEnglish