Nursing dress POUCHY PINK
Nursing dress POUCHY PINK
2019-11-22
Children's pink neoprene jumpers
Children's neoprene jumper
2020-06-15
Show all

Nursing dress POUCHY SHROOMS

♥ A comfortable dress with pockets and two slits on the sides allows for comfortable movement and does not restrict movement

♥ Galima dėvėti kaip suknelę ar tiuniką.

♥ Minkštas ir patogus audinys neleis sušalti vėsiu oru, kadangi gerai sulaiko šilumą.

♥ 2 hidden zippers on the front - convenient for breastfeeding

This product is currently out of stock and unavailable.

Description

Mėgstate iššūkius ir išsiskirti iš minios? Tuomet suknelė maitinančioms „Pouchy“ – sukurta jums!

Drąsioms, nenuobodžioms ir mėgstančioms būti pastebėtoms. Būtent tokioms moterims turėtų patikti ši a dress feeding "Pouchy„. Paklausite kodėl? O mes atsakysime – iš patirties žinome, kad ne kiekviena moteris (o tuo labiau – žindanti mama) išdrįs užsidėti suknelę maitinančioms, kurios priekyje šviečia ne kas kitas, o tiesiog GRYBAI.

Ar čia tie, kur sukelia haliucinacijas? Dažnai pajuokauja vyrai, pamatę šią ryškiomis spalvomis šviečiančia the dress. O mes su šypsena visuomet atsakome – taip, bet vien tiktai geras ir teigiamas. Ir iš tikrųjų, su tokia, itin patogia, minkšta, bei stilinga suknele, negali būti nuobodus ar paniuręs. Ši nursing dress pati skatina šypsotis. Ir žinoma, pamiršti bemieges naktis (nors po tokių naktų maratono, visos žinom, gali ir akyse rodytis).

Suknelė maitinančioms Pouchy – pasitarnauja ir kaip tunika

Beje, ji gal būti dėvima ne tik kaip a dress, bet ir kaip tiunika, prie džinsų ar aptemptų kelnių. Labiausiai ji tinka stačiakampio ar obuolio  figūros tipo  savininkėms. Bet, be abejonės, ją gali nešioti visos, kurioms patinka. Modelis -ne kaprizingas ir gana neblogai paslepia tai, ką labiausiai norisi pridengti. Pavyzdžiui, likusius iškilumus pilvo srityje. Priekyje yra patogios kišenės, kuriose ne tik rankas susikišus galima laikyti, bet ir būtiniausius dalykus, kurie visuomet turi būti po ranka. Tokius kaip merliukas, čiulptukas ar telefonas. Kaip ir visi mūsų drabužiai feeding  taip ir ši suknelė turi du paslėptus užtrauktukus priekyje, kurie pasitarnaus, kai reikės pažindyti mažylį.

Ne veltui taip pamėgome neopreną. Nes šis audinys yra labai ilgaamžiškas, nenusiskalbia, nenublunka, neapsivelia. Tad nereikės bijoti, kad ryški suknelė greitai taps tik blankiu prisiminimu. Pažadame, spalvos nuo jos tikrai nepabėgs.

Neopreno audinys dar patrauklus tuo, kad iš jo lengvai išsivalo dėmes. Net ir ilgai pamiršta riebalų dėmė iš suknelės pasinaikins ilgai nesispyriojusi. Audinys gerai išgarina drėgmę, tad išskalbus, greitai išdžiūsta. Tiesa, reikia būtinai nepamiršti,kad audiniui kenkia tiesioginis karštis, todėl suknelės negalima dėti į džiovyklę ar lyginti. Kaip bebūtų, neoprenas nesiglamžo, tad šiaip ar taip, suknelės lyginti net nereikia.

Composition:

  • Polyester: 85%
  • Elastane: 15%

Fabric from which it is made suknelė maitinančioms POUCHY – neoprenas. Nepaisant to, kad jis  – nenatūralaus pluošto audinys, pasižymintis galybe gerų savybių. Tai yra gana storas audinys, todėl drabužiai puikiai laiko formas, audinyje neišsimuša alkūnės, keliai ir pan. Drabužiai puikiai krenta bei maskuoja trūkumus. Neoprenas nesiglamžo. Neopreninį drabužį apipylus skysčiu, jį galite tiesiog nuvarvinti, jis neįsigeria į audinį. Yra labai patogus, nes yra tamprus, todėl nevaržo judesių.

Maintenance:  A dress you can wash it in the washing machine, selecting the fabric-saving mode.

Additional information
Weight 1 kg
Dimensions 35 × 25 × 10 cm
Size

S, M, L

Color

Shrooms

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suknelė maitinančioms POUCHY SHROOMS”

Your email address will not be published.

You may also like…

en_USEnglish