Nursing dress POUCHY GRAY
Nursing dress POUCHY GRAY
2019-03-06
Neoprene dress for nursing Pouchy Chaos
Neoprene dress for nursing Pouchy Chaos
2019-03-06
Show all

Nursing dress POUCHY BLUE

♥ A comfortable dress with pockets and two slits on the sides allows for comfortable movement and does not restrict movement

♥ Can be worn as a dress or tunic

♥ Soft and comfortable fabric will not let you get cold in cold weather, as it retains heat well

♥ 2 hidden zippers on the front - convenient for breastfeeding

This product is currently out of stock and unavailable.

Description

Suknelė maitinančioms Pouchy mėlyna – ramybė ir harmonija aprangoje

Dress feeding „Pouchy“ mėlyna savo išvaizda primena gražiąją laukų gėlę – rugiagėlę. Specialistai, tyrinėjantys spalvų įtaką žmonių nuotaikai ir savijautai, teigia, kad mėlyna color padeda nusiraminti ir susikaupti. Nuteikia harmonijai ir meditacijai. Šia spalva patariama apgauti besimokančio vaiko aplinką. O juk mažylis mamos rankose – tyrinėja pasaulį ir mokosi kiekvieną dieną. Tad gal ir gali pasirodyti mistiška, tačiau mes tikrai tikime, kad ši a dress maitinančioms POUCHY MĖLYNA padės jūsų mažyliui susikaupti ir mokytis iš pasaulio.

Suknelė maitinančioms Pouchy mėlyna – ne tik maloniai nuteikianti, bet ir maloniai dėvima

Suknelės modelis „Pouchy“ buvo pasiūtas vienas iš pirmųjų mąstant apie visišką dėvėjimo komfortą. Prailginta suknelės nugara padaryta tam, kad pasilenkus prie mažylio nereiktų galvoti ar suknelės apačia nepakilo per aukštai ir neatidengė per daug. Du skeltukai šonuose įtaisyti tam, kad mama galėtų vaikščioti, o kartais net ir bėgioti patogiai ir nevaržomai. Juk pradžioje, kol kūdikėlis dar visai mažas, galima pasimėgauti lėtais pasivaikščiojimais, stumiant vežimėlį. Tačiau vaikučiui augant, mamai atsiranda poreikis judėti vis daugiau ir greičiau. Pradžioje, kai mažylis nori viską apžiūrėti ir patyrinėti, tad būdamas mamai ant rankų, baksnoja pirštuku, rodydamas kryptį. O mamai belieka besąlygiškai paklusti. Greičiau nulėkti, aukščiau palipti, pasiekti tą žalią, taip įdomiai atrodantį medžio lapelį. Kažkur ten aukštai. O ką jau kalbėti apie laiką, kai mažylis žengia pirmuosius žingsnelius, o mamai tenka nuolat susilenkus paskui jį lakstyti. Na, o laikotarpis, kai mažieji ima vaikščioti – reikalauja mamos gebėjimo operatyviai atsidurti tose vietos, kur mažylis gali tuoj tuoj parpulti. Tad suknelė su skeltukais šonuose tokiose situacijose – puikiausias pasirinkimas.

 

Composition:

  • Polyester: 85%
  • Elastane: 15%

The dress is especially suitable for cool seasons, because it is warm with the dress, but not too hot, because the fabric is breathable.

Fabric from which it is made dress POUCHY - neoprene. Despite the fact that it is a non-natural fiber fabric, it has many good properties. It is a fairly thick fabric, so the clothes hold their shape perfectly, the fabric does not show elbows, knees, etc. The clothes fit well and mask imperfections. Neoprene does not wrinkle. If liquid is spilled on the neoprene garment, you can simply drip it off, it will not absorb into the fabric. It is very comfortable because the fabric is elastic, so it does not restrict movement.

Maintenance:  A dress you can wash it in the washing machine, selecting the fabric-saving mode.

Additional information
Weight 1 kg
Dimensions 35 × 25 × 10 cm
Size

S, M, L

Color

Mėlyna

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suknelė maitinančioms POUCHY MĖLYNA”

Your email address will not be published.

en_USEnglish