Plaid fancy dress, suitable for breastfeeding
Nursing dress TRAPECY
2019-03-06
Neoprene jumper for nursing PINK
Neoprene jumper for nursing PINK
2019-03-06
Show all

Nursing dress ELEGANCE VELVET

  • High quality wrinkle resistant fabric
  • Very elegant, beautiful model
  • Emphasizing feminine lines
  • Can be worn with or without a strap

*2 hidden zippers on the front - convenient for breastfeeding women

This product is currently out of stock and unavailable.

Description

Suknelė maitinančioms ir nėščioms „Elegance“ aksominė – leis pasijusti tikra karaliene

Dress feeding  „Elegance“  aksominė –  mūsų drabužių asortimento karalienė. O tiksliau – ji leidžia pasijusti karaliene tą, kuri ją dėvi. Pasiūta iš prabangaus, švelnaus, aukštos kokybės aksominio audinio. Iš tolo spinduliuoja prabanga. Šią suknelę kūrėme kalėdinių švenčių sezonui, tačiau pastebėjome, kad ji labai puikiai tinka ir kitu, vėsiuoju laiku. Tiek rudenį, tiek ankstyvą pavasarį.

Suknelė maitinančioms „Elegance“ aksominė – turi paslėptų moteriškų triukų

Kurdamos šią suknelę, mąstėme apie moteriškumą. Apie tai, kad mamoms dažnai atsibosta nėštumo metu dėvėti laisvo kirpimo drabužiai ir taip norisi užsidėti kažką šiek tiek aptempto, moteriško, subtilaus. Taip ir gimė ši suknelė, iškalbingu pavadinimu – Elegancija.

Suknelės viršutinė dalis – itin moteriška, įliemenuota, tačiau turi keletą moteriškų gudrybių. Suknelė sijono platėjimas prasideda kiek aukščiau, nei įprastai prasideda liemuo. Todėl platus sijonas puikiai užmaskuoja iškilumus liemens srityje. Į pagalbą atskubantis dirželis, dar geriau padeda suformuoti lieknos talijos įvaizdį, bei „smėlio laikrodžio“ formos figūrą. Prabangus, pilno „saulės kliošo“ kirpimo sijonas prideda dar daugiau moteriškumo ir prabangos.

Ir kaip gi be užtrauktukų

Kaip ir visi kiti mūsų drabužiai maitinančioms, taip ir ši suknelė turi gudriai paslėptus užtrauktukus. Kurie labai šauniai pasitarnauja,kai mažylis užsimano valgyti. Galite be vargo ir labai patogiai jį to introduce. O iš pirmo žvilgsnio, užtrauktukai net nesimato, tad suknele sėkmingai galėsite puoštis  net ir pabaigusi žindymo laikotarpį. Aukštos kokybės audinys tikrai ilgai tarnaus.

Composition:

  • Poliesteris, 85%
  • Elastane: 15%

Audinys, iš kurio pasiūta ši suknelė – aksomas. Tai – pūkinis audinys, kurio audimui naudojamas šilkas arba krepiniai daugiagijai siūlai. Nuo seno šis audinys buvo laikomas itin prabangiu. pasižymi tamprumu, todėl yra itin patogus, nevaržo judesių.

Maintenance: if this  dress for nursing iskalbsite skalbimo mašinoje, rinkitės tausojančią skalbimo programą. Skalbkite švelniais skalbikliais, skystu muilu. Skalbkite ne aukštesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje. Nenaudokite kondicionierių, minkštiklių. Jei skalbsite rankomis, skalbiant patariame nemirkyti, skalbti žemoje temperatūroje, atsargiai gręžti, džiovinti horizontalioje padėtyje (jokiu būdų ne džiovyklėje). Nelyginti.

Additional information
Weight 1 kg
Dimensions 35 × 25 × 10 cm
Size

S, M, L

Color

Green

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suknelė maitinančioms ELEGANCE AKSOMINĖ”

Your email address will not be published.

You may also like…

en_USEnglish