Green leisure suit for nursing UNITED
Green leisure suit for nursing UNITED
2020-10-17
Pink nursing jumper with a hood
Jumper for nursing UNITED pink
2020-10-28
Show all

Pink leisure suit for nursing UNITED

♥ Rožinis laisvalaikio kostiumas maitinančioms UNITED – laisvo stiliaus, aukštos kokybės trikotažo.

♥ With a large and comfortable hood.

♥ 2 hidden zippers on the front - convenient for breastfeeding.

This product is currently out of stock and unavailable.

Description

Rožinis laisvalaikio kostiumas maitinančioms UNITED – nes tuo ypatingu laikotarpiu moteris būna išskirtinai moteriška

Nedaug yra mūsų kuriamų drabužių, kurių nebūtų galima pasirinkti rožinės spalvos. Štai todėl gimė ir šis pink laisvalaikio kostiumas maitinančioms UNITED. Ne be priežasties beveik visus mūsų kuriamus drabužius pabandome pasiūti ir iš rožinio audinio – moteris su šia spalva jaučiasi ypatingai. Ir nesileiskime į šablonus – mes tikrai negalvojame, kad mergaitės būtinai turi dėvi rožinius drabužius, o berniukai – žydrus. Tiesiog su rožinės spalvos drabužiais bet kurios moters veidas įgauna ryškumo ir gaivumo.

Rožinis laisvalaikio kostiumas maitinančioms UNITED – švelnus ir minkštas

Švelnus ir minkštas yra ne tik šio laisvalaikio kostiumas, bet ir jo spalva. Net mokslininkai teigia, kad ši spalva simbolizuoja švelnumą ir rūpestį. Tikriausiai dėl to, jis taip traukia moteris, ypač tapusias mamomis. Juk tuo  laikotarpiu moterys spinduliuoja švelnumu, rūpestingumu. Tuo spinduliuoja ir jų apranga. Švelni rožinė spalva tinka tiek šiltuoju metų sezonu, tiek pagyvina vėsų rudenį ar pavasarį. Atsižvelgiant į gana šiltas mūsų krašto žiemas, neabejojame, kad šį laisvalaikio kostiumą bus galima dėvėti ištisus metus.

Composition:

  • Cotton: 90%
  • Elastane: 10%

 

Not for nothing laisvalaikio kostiumo maitinančioms UNITED we chose loop for sewing knitwear - this is currently the most popular and commonly used type of knitwear. Loop knitwear is a high-quality, single-knit material. Due to its elasticity, pleasantness, fluffiness and docility when sewing, this fabric is especially suitable for sewing leisure clothes. Clothes made from this material are pleasant to wear, durable, easy to wash and perfectly absorb and evaporate moisture, allowing the body to breathe. The main advantage of cotton is hygiene, so it is perfect for clothes that come into direct contact with the human body. The material is very practical and does not require special care.

Maintenance:  Lleisure suit  galite skalbti skalbimo mašinoje, tik gręžimui nepatartina naudoti didelių apsukų. Laisvalaikio kostiumą galima džiovinti ir elektrinėje džiovyklėje. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad bet kokie džiovyklėje džiovinami drabužiai susidėvi greičiau. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad didesniame karštyje džiovinamos kelnės ir džemperis gali šiek tiek pasitraukti. Tad rekomenduojame tiek skalbimui, tiek  džiovinimui rinktis žemesnę temperatūrą.

Additional information
Weight 1 kg
Dimensions 35 × 25 × 10 cm
Size

S, M, L

Color

Pink

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rožinis laisvalaikio kostiumas maitinančioms UNITED”

Your email address will not be published.

You may also like…

en_USEnglish