Linen dress for nursing WINDY DANGIŠKA
Linen dress for nursing WINDY DANGIŠKA
2019-06-01
Blue linen jumpsuit for nursing
Linen jumpsuit for nursing CLASSY HEAVENLY
2019-06-01
Show all

Linen Nursing Dress WINDY PINK

69,00

♥ Laisvo stiliaus, lengvai krentanti suknelė, tinkanti tiek liekno, tiek apvalesnio sudėjimo moterims, tiek nėštukėms.

♥ Stylish, beautiful and comfortable - for leisure, work, holidays.

♥ 2 hidden zippers on the front - convenient for breastfeeding

♥ Available in several different colors

Clear

Buying clothes as a gift?

Write a short greeting or wish. Write who this gift is from and we will handwrite your most beautiful words on the card and pack it together.

Description

Odė moteriškumui – lininė suknelė maitinančiai „Windy“

Linen a dress maitinančiai „Windy“ rožinė – panaši į cukraus vatą. Tokia skani, jauki ir labai maloniai rožinė.  Itin stilingo – iki vidurio blauzdų – ilgio, todėl dailiai papuoš tiek aukštesnio, tiek žemesnio ūgio moterį. Lengvai platėjanti ir švelniai plazdanti lininė suknelė nourishing „Windy“. Su patogiomis kišenėmis šonuose, kad svarbiausi daiktai būtų visuomet ranka pasiekiami.

Būtent „tą“ – patį geriausią rožinės spalvos atspalvį ,turi ši lininė suknelė maitinančiai „Windy“

Nors kartai pajuokaujame, kad rožinės, kaip ir raudonos spalvos, atspalvių yra tiek, kad „tos tinkamos“ niekada taip ir nesurasi. Tačiau mūsų išrinkta rožinė – tikrai arti tos idealiosios. Šiek tiek prigesintos, ne per ryškios, vadinamos „pelenų rožės“ spalvos suknelė nourishing „Windy“ puikiai tinka tiek šviesiaplaukėms, tiek tamsiaplaukėms. Net ir toms, kurios įprastai rožinės spalvos drabužių nesirenka. Nustebsite kaip puošniai galite atrodyti su subtilia ir truputį mergaitiška, „Windy“ suknele.

Dress maitinančiai „Windy“ yra laisvai krentanti, todėl ji visiškai nevaržo judesių ir kuo puikiausiai tiks tiek liekno, tiek apvalesnio sudėjimo, tiek mažylio besilaukiančioms moterims. Suknelė pakankamai plati, kad sutalpintų pilvelį iki paskutiniųjų nėštumo mėnesių. O juk puikiai visos žinome, kad clothes for pregnant women tarnauja gana trumpai. Tačiau ši suknelė bus nešiojama ir jau susilaukus mažylio, kadangi, tradiciškai, krūtinės srityje įsiūti  slapti užtrauktukai puikiai pasitarnaus išalkus Jūsų mažyliui, leis jį pamaitinti patogiai, kad ir kur bebūtumėte.

Drabužis yra aukštos kokybės, kurtas, atsižvelgiant ne tik į drabužio grožį, bet ir į patogumą. Suknelė pasiūta iš aukštos kokybės Poplino audinio, todėl tinkamai prižiūrimas, jis tarnaus Jums ne vienerius metus.

Composition:

  • Linen: 50%
  • Viscose: 47%
  • Elastane: 3%

The material from which it is made a dress – Linas su elastanu – įprastai vadinamas tiesiog Polpinu. Tai tobulas pasirinkimas šiltojo sezono rūbams siūti. Lininiai, ar audiniai savo sudėtyje turintys lino, yra lengvi, vėsina ir suteikia komforto jausmą net karščiausią vasaros dieną. Šį audinį jau senai pamėgo siuvėjai ir ėmė plačiai naudoti siuvant dresses, blouses, skirts, jackets and other clothes.

Maintenance: if the dress If you are going to wash in a washing machine, choose a gentle washing program. Wash with mild detergents, liquid soap. Do not use conditioners, softeners. If you wash by hand, we advise you not to soak, wash at low temperature, wring carefully, dry in a horizontal position (never in a dryer). After drying, they must be smoothed so that the product regains its original appearance.

Additional information
Weight 1 kg
Dimensions 35 × 25 × 10 cm
Size

S, M, L

Color

1. Pink, 2. Blue, 3. Baby pink, 4. Yellow, 5. Lavender

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lininė Suknelė maitinančiai WINDY ROŽINĖ”

Your email address will not be published.

en_USEnglish