Leisure suit for pregnant women
Women's leisure suit for pregnant women CLOUD cappuccino
2022-01-24
Pink leisure suit for pregnant women SLOGAN
Pink leisure suit for pregnant women SLOGAN
2022-01-24
Show all

Maternity leisure suit CLOUD heavenly

♥ Moteriškas laisvalaikio kostiumas nėščiosioms CLOUD  dangiškas – minkštas, mielas ir nepaprastai patogus

♥ With a large and comfortable hood.

♥ Soft waist of the pants - very comfortable for a growing belly.

♥ 2 hidden zippers on the front - convenient for breastfeeding.

This product is currently out of stock and unavailable.

Description

Laisvalaikio kostiumas nėščiosioms – ne tik patogus, bet ir nepaprastai mielas

Laisvalaikio kostiumas nėščiosioms jau tapo mylimiausiu drabužiu. keletą metų karaliaujantis mados top’ų viršūnėse visų moterų tarpe, jis neaplenkė ir nėščiųjų. Juk šiuo laikotarpiu taip reikia, kad drabužiai būtų itin patogūs. Niekur nespaustų, neveržtų. Bet tuo pačiu, nesinori dėvėti vien tik palapines savo forma primenančių drabužių. Net ir nėštumo metu, norisi atrodyti stilingai. Tad oversized tipo drabužiai čia puikiai pasitarnauja. Dėl savo pakankamai plačių ir laisvų formų, jie garantuoja komfortą. Tačiau tinkamai stilizuoti, atrodo dar ir labai stilingai. Na, o pasirinkus clothes for pregnant women iš tinkamo audinio, jis dar ir sukuria nepaprastą jaukumą. Kad ir šis laisvalaikio kostiumas – pasiūtas iš trikotažo su pūkeliu. Kuris švelniai glosto kūną ir yra malonus sąlyčiui su oda. O tai yra labai aktualu during pregnancy. Kai oda tempiasi ir dažnai tampa jautri.

Laisvalaikio kostiumas nėščiosioms pasitarnaus ir žindant

Vienam užsidėjimui tikriausiai perkama tik vestuvinė suknelė. Visi kiti drabužiai, norėtųsi, kad būtų kuo lengviau pritaikomi ir kuo ilgiau tarnautų. Tad ir mes pasistengėme, kad pasirinktas leisure suit, tarnautų ne tik nėštumo metu, bet ir po jo. Todėl visi mūsų kuriami drabužiai yra pritaikyti patogiam žindymui. Taigi, drabužis ir toliau jums sėkmingai tarnaus. Džemperis turi du paslėptus užtrauktukus, kad visur ir visada galėtumėte patogiai pažindyti. Ir žinoma, net jei žindymo funkcija nebus aktuali, laisvalaikio kostiumą sėkmingai galėsite dėvėti ir pagimdžiusi.

 

Composition:

  • Cotton: 65%
  • Polyester: 35%
This leisure suit for pregnant women we chose for sewing  knitwear with fluff. Due to its elasticity, pleasantness, fluffiness and docility when sewing, this fabric is especially suitable for sewing leisure clothes. It is not only extremely durable, but also very pleasant to wear. Soft fluff on the inside of the fabric, fits nicely to the body. And warms comfortably. Maintenance:  Lleisure suit  you can wash it in the washing machine, but it is not advisable to use high revolutions for spinning. Leisure suit we do not recommend putting it in an electric dryer, because the dense fabric may shrink during frequent drying. It is better to let the garment wash naturally after hanging it to dry.
Additional information
Weight 1 kg
Dimensions 35 × 25 × 10 cm
Color

Dangiškas

Size

S/M, L/XL

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Laisvalaikio kostiumas nėščiosioms CLOUD dangiškas”

Your email address will not be published.

You may also like…

en_USEnglish