Black maternity pants SLOGAN
Black leisure pants for pregnant women
2022-01-26
White women's t-shirt for pregnant women
White women's t-shirt for pregnant women
2022-01-28
Show all

Black women's t-shirt for pregnant women

♥ Juodi marškinėliai nėščioms  – klasikiniai marškinėliai, būtini kiekvienoje spintoje

♥ Made from extremely high quality knitwear.

♥ 2 hidden zippers on the sides - convenient for breastfeeding.

This product is currently out of stock and unavailable.

Description

Juodi moteriški marškinėliai nėščioms –  patogūs, praktiški ir stilingi

Black women's t-shirt for pregnant women – neįtikėtinai universalus drabužis. Kurį puikiai priderinsite tiek laisvalaikiui, tiek oficialioje, darbo aplinkoje. Puikiai dera dėvėti tiek su šortais, laisvalaikio kelnėmis, tiek su džinsais, prie švarko. Storas audinys garantuos, kad galėtumėte jais džiaugtis ilgai. Drabužis nepraras savo formos, net ir dažnai skalbiamas. Tiesa, nors audinys ir storas, bei standus, nėra labai šiltas. Tad puikiai tiks ir vasarą, ir rudenį, pavasarį, o gal net ir žiemą. Tiesiog audinio audimas labai tankus. Tai garantuoja, kad marškinėliai nenusiskalbs ir jus džiugins išties ilgai. Audinys pralaidus orui, tad kūnas jausis komfortabiliai, nesukais, kvėpuos.

Juodi moteriški marškinėliai nėščioms – pasitarnaus ir žindant

Visi mūsų kuriami drabužiai – pritaikyti žindymui. Ne išimtis ir šie marškinėliai. Iš pirmo žvilgsnio visiškai nepastebimi užtrauktukai – įtaisyti siūlėje ties rankove ir pažastimi. Tad juos atsegus yra itin patogu pasiekti krūtį ir patogiai pažindyti. Taigi, marškinėliai puikiai pasitarnaus tiek nėštumo laikotarpiu, tiek ir susilaukus mažylio. Žinoma, jeigu ir nežindysite vaikučio, marškinėliai ir toliau jums sėkmingai pasitarnaus. Dėl savo laisvo kirpimo, subtiliai paslėps po nėštumo likusius apvalumus liemens srityje. Galite rinktis iš kelių marškinėlių variantų. Savo asortimente turime dvi klasikines spalvas – juodus ir baltus. Taip pat galite rinktis iš varianto su užrašu ar be jo. Krūtinės srityje išsiuvinėtas mūsų pavadinimas yra ir iššūkis, pareiškimas tuo pačiu. Pavadinimas „Canywhere“ – tai dviejų angliškų žodžių Can ir Anywhere junginys. Ir čia kalbame ne tik apie galimybę patogiai get to knowi visur. O apie mamų sugebėjimą suspėti visur ir visada.

 

Composition:

  • Cotton: 100%

Fabric from which to sew t-shirt - 100 percent cotton. Clothes made from this material are pleasant to wear, durable, easy to wash and perfectly absorb and evaporate moisture, allowing the body to breathe.

Maintenance:  T-shirt you can wash it in the washing machine, but it is not advisable to use high revolutions for spinning. It is also possible to dry in a dryer, but you must remember that drying in it accelerates the wear and tear of any garment. It is true that we have noticed that T-shirts dried at high temperatures tend to shrink a little. Therefore, we always recommend letting the clothes dry naturally.

Additional information
Weight 1 kg
Dimensions 35 × 25 × 10 cm
Size

S/M, L/XL

Color

Juoda su užrašu, Juoda be užrašo

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Juodi moteriški marškinėliai nėščioms”

Your email address will not be published.

You may also like…

en_USEnglish