White nursing t-shirt with slogan
White nursing t-shirt with slogan
2022-05-03
Green women's leisure suit for nursing SIMPLE
Green women's leisure suit for nursing SIMPLE
2022-05-05
Show all

Black t-shirt for breastfeeding with an inscription

(2 customer reviews)

♥ Juodi marškinėliai žindančioms su užrašu – klasikiniai marškinėliai, būtini kiekvienoje spintoje

♥ pasiūti iš itin aukštos kokybės trikotažo.

♥ 2 hidden zippers on the sides - convenient for breastfeeding.

This product is currently out of stock and unavailable.

Description

Black t-shirt for breastfeeding with an inscription

Black t-shirt for breastfeeding with an inscription – mamoms, mėgstančioms klasikinius drabužius, turinčius truputį žaismingumo. Juoda spalva – klasika. Ji – ne tik labai lengvai pritaikoma ir priderinama prie įvairaus stiliaus ir spalvos clothes. Bet ir labai praktiška, kas, neabejotinai yra išties aktualu mamoms. Auginant žindomą mažylį, šis dažnai padovanoja pieno dėmių ant drabužių. Tad natūralu, jog praktiškos moterys dažnai apsirenka tamsios spalvos drabužius. Tam, kad tos dėmes mažiau matytųsi ir būtų lengviau išvalomos. Tačiau vienspalviai juodi drabužiai gali tapti ganėtinai nuobodūs. Štai tam ir išsiuvinėjome žaismingą užrašą priekyje. Kuris ne tik įneša žaismingumo šiems marškinėliams. Bet ir skelbia šiokį tokį pareiškimą. Mūsų pavadinimas Canywhere – tai dviejų žodžių galiu visur angliškos versijos junginys. Tad juo skatiname moteris ne tik nusiteikti, jog dėvėdama marškinėlius galės visur patogiai pažindyti. Bet ir tuo pačiu nuteikti savęs, jog kiekviena moteris gali visur – dirbti, keliauti, suspėti, pabūti. Tiesa, yra juodų marškinėlių variantas ir be užrašo. Jį galite rasti čia.

 

Juodi marškinėliai žindančioms su užrašu – patogus ir lengvai pritaikomas drabužis

„Neturiu ką apsirengti“ – tikriausiai populiariausia moterų ištariama frazė. Ir ji tampa dar dažniau vartojama, kai reikia rasti ką apsirengti, kad būtų patogu pažindyti mažylį. Štai tam ir reikalingos mes – dvi mažylius užauginusios mamos, kadaise susidūrusios su ta pačia problema. Pastebėjusios, kad rinkoje yra tikrai nedidelis pasirinkimas drabužių, pritaikytų žindymui. O ir tų, kuriuos pavyko rasti, negalėjome pavadinti nei labai stilingais, nei labai gražiais, ėmėme tokius drabužius kurti pačios. Pagrindinis mūsų tikslas buvo įprastus, mėgstamus, lengvai priderinamus drabužius, su kuriais įprastai nėra patogu maitinti, paversti pritaikomais žindymui. Taip ir gimė „Canywhere“. O juodi marškinėliai yra vieni praktiškiausių drabužių. Kuriuos tikrai lengvai priderinsite prie įvairaus stiliaus aprangos. Tiek džinsų, tiek juodų ar klasikinio stiliaus kelnių. Laisvalaikio aprangos, sijonų ar šortų. O slapti užtrauktukai, įtaisyti šonuose, yra beveik nepastebimi. tačiau ypatingai gerai pasitarnaus, kai prireiks pažindyti mažylį.

Composition:

  • Cotton: 100%

Fabric from which to sew t-shirt - 100 percent cotton. Clothes made from this material are pleasant to wear, durable, easy to wash and perfectly absorb and evaporate moisture, allowing the body to breathe.

Maintenance:  T-shirt you can wash it in the washing machine, but it is not advisable to use high revolutions for spinning. It is also possible to dry in a dryer, but you must remember that drying in it accelerates the wear and tear of any garment.

Additional information
Weight 1 kg
Dimensions 35 × 25 × 10 cm
Size

S/M, L/XL

Color

Juoda su užrašu

Reviews (2)

2 reviews for Juodi marškinėliai žindančioms su užrašu

  1. Must have žindančios mamos spinteleje!

    Tobulas marškinėlis! Labai patogus, stilingas, lengvai pritaikyti kitiems rūbams! Nuoširdžiai rekomenduoju įsigyti kiekvienai zindanciai mamai.

  2. Stanislava S.

    Puikūs. Audinys, pasiuvimas, modelis. Gal planuojate daugiau spalvų? 🙂 Norėčiau kažko rožinio ir žydro dar 🙂

Add a review

Your email address will not be published.

You may also like…

en_USEnglish