Yellow tunic for nursing Crossed
Yellow tunic for nursing Crossed
2021-04-05
A beautiful dress for nursing mothers
Gorgeous nursing dress NEW WAVY heavenly
2021-04-22
Show all

Black t-shirt for breastfeeding

(2 customer reviews)

♥ Juodi marškinėliai, pritaikyti žindančioms – klasikiniai marškinėliai, būtini kiekvienoje spintoje

♥ pasiūti iš itin aukštos kokybės trikotažo.

♥ 2 hidden zippers on the sides - convenient for breastfeeding.

This product is currently out of stock and unavailable.

Description

Juodi marškinėliai, pritaikyti žindančioms – klasikiniai, būtini kiekvienoje spintoje

Marškinėliai, pritaikyti žindančioms – tai kiekvienos spintos kapsulės dedamoji dalis. Žinoma, marškinėlių , kurie turi pritaikymą žindymui – būtini nevisai kiekvienos moters spintoje, tačiau jie tokie tobuli, taip lengvai pritaikomi, kad , esame tikros, pavergs visų klienčių širdis. Turime prisipažinti, kad ilgai dvejojome, ar tikrai reikia į mūsų asortimentą įtraukti marškinėlius. Vis svarstėme, ar jums toks daiktas reikalingas. Tačiau, išgirdusios, kad būtent tokio drabužio labiausiai pasigenda žindančios mamos, nusprendėme, kad privalome sukurti tikrai patogius ir gražius marškinėlius, pritaikytus žindančioms.

Ne veltui visi stiliaus ekspertai sako, jog klasikiniai marškinėliai yra būtini kiekvienos moters spintos „kapsulėje“. Toks drabužis – itin patogus ir praktiškas, lengvai derinamas tiek su sporinio stiliaus, tiek su klasikiniais drabužiais. Yra itin patogus ir tinkamai stilizuojamas, gali pasirodyti vis naujame amplua. Juodus marškinėlius puikiai suderinsite su džinsais, klasikiniu sijonu ar kelnėmis. Jie puikiausiai tiks būti nešiojami po švarku ar džinsiniu/odiniu švarkeliu.

Juodi marškinėliai pritaikyti žindančioms – praktiško gyvenimo būdo mylėtojoms

Savo asortimente siūlome jums dviejų, klasikinių spalvų marškinėlius, pritaikytus žindančioms – juodus ir baltus. Taip pat galite rinktis ar norite priekyje balto užrašo #CANYWHERE ar ne. Šį kartą nusprendėme, leisti moterims pačioms nuspręsti, ar nori visiškai ramių, klasikinių marškinėlių. Ar pagyvintų užrašu. Užrašas yra išsiuvinėtas, tad tikrai tarnaus amžinai, nenubluks ir nenusiskalbs. Na, o juoda marškinėlių spalva patiks tikroms klasikos ir praktiško gyvenimo būdo mylėtojoms. Drabužis bus ne tik stilinga jūsų aprangos detalė, bet ir mažiau teplus.

Sąmoningai pasirinkome platų, Oversize style t-shirt kirpimą, tam, kad tiktų didžiajai daliai moterų. Marškinėliai laisvi, plačiomis rankovėmis, ir šiek tik ilginti. Tad galėsite nešioti tiek laisvus, teik sukamšytus į kelnes ar sijoną.

Composition:

  • Cotton: 100%

Fabric from which to sew t-shirt - 100 percent cotton. Clothes made from this material are pleasant to wear, durable, easy to wash and perfectly absorb and evaporate moisture, allowing the body to breathe.

Maintenance:  T-shirt you can wash it in the washing machine, but it is not advisable to use high revolutions for spinning. It is also possible to dry in a dryer, but you must remember that drying in it accelerates the wear and tear of any garment.

Additional information
Weight 1 kg
Dimensions 35 × 25 × 10 cm
Size

S/M, L/XL

Color

Juoda su užrašu, Juoda be užrašo

Reviews (2)

2 reviews for Juodi marškinėliai, pritaikyti žindančioms

  1. Anonymous

    Must have kiekvienos maitinančios mamos aprangos dalys. Nešioju su džiaugsmu visur. Tikrai labai pasiteisinys pirkinys. Ačiū!

  2. Anonymous

    Puiki medžiaga! Labai gerai nešiojasi ir po daugybės skambimų puikiai atrodo 🙂 marškinėliai labai patiko.

Add a review

Your email address will not be published.

You may also like…

en_USEnglish