Drabužiai maitinančioms mamoms ir nėščiosioms – kuriami kaip sau. Svarbiausia – kokybė, stilius, komfortas

Drabužiai maitinančioms mamoms ir nėščiosioms kuriami taip, kad būtų ne tik patogūs ir leistų komfortabiliai pažindyti mažylį, bet ir juos dėvinti moteris jaustųsi tikrai graži ir moteriška. Juk dažnai nutinka taip, kad šiuo, subtiliu periodu, moterys pamiršta save ir savo poreikius, mąstydama vien tik apie mažylį. Tačiau mylėti save yra ne mažiau svarbu, nei mylėti savo vaikutį.

Laukimosi ir žindymo laikotarpis – iš tikrųjų magiškas, bet tuo pačiu ir šiek tiek išbalansuojantis. Mintis ir elgseną užvaldantys hormonai dažnai neleidžia mamai matyti tikrojo vaizdo. Žiūrėdamos į save moterys dažnai mato tik didėjančias formas, augančius apvalumus ir pamiršta, kad šie pokyčiai joms ne atima, o tik priduoda grožio.Tad labai svarbu, kad tuo laikotarpiu dėvimi drabužiai tai pabrėžtų ir primintų.

Subtiliausiu periodu – aukščiausios kokybės drabužiai maitinančioms mamoms ir nėščiosioms

Rinkdamos audinius, iš kurių bus siuvami mūsų kuriami drabužiai, visuomet pagalvojame apie tai, kaip dažnai ir kokiomis aplinkybėmis bei progomis jie bus dėvimi. Atsižvelgdamos į tai, kad mažylių mamos gan dažnai „apdovanojamos“ dėmėmis, ieškome audinių, iš kurių jos būtų lengvai išvalomos. Keletą tokių mums tikrai pavyko rasti! Iš jų siuvami kasdieniai, dažniausiai dėvimi drabužiai, tokie kaip džemperiai ar laisvalaikio suknelės.

Taip pat žinome, jog mamoms tenka žymiai dažniau skalbti savo drabužius, todėl mūsų atrenkami audiniai yra ilgaamžiai. Tai reiškia, kad jie nenusiskalbia, nepraranda savo spalvinių savybių. O taip pat nuo dažno dėvėjimo nepraranda savo formos ir neapsipila „pumpurėliais“. Žinoma, jie – nėra „nenugalimi“, kaip darbinės uniformos, tačiau garantuojame, kad jums tarnaus išties labai ilgai.

Auginant mažyli, labiau nei bet kuriuo kitu gyvenimo laikotarpiu, viskam trūksta laiko. Lyginimo malonumams – ypatingai. Tad visuomet ieškome audinių, kurių nereikia lyginti. Juos užtenka išskalbtus pakabinti ant pakabos ir leisti savaime išdžiūti.

Tikrai ne paskutinėje vietoje pagal svarbą – audinių patogumas. Todėl visuomet ieškome elastingų, minkštų, malonių kūnui audinių. Nors nemažai mūsų naudojamų audinių yra nenatūralaus pluošto, kokybe jie neatsilieka, o daugeliu atvejų, net ir lenkia natūralaus pluošto audinius. Mūsų atrinkti audiniai yra lengvai prižiūrimi, laidūs orui, tamprūs. O iš jų pasiūti drabužiai – maloniai dėvisi ir ilgai tarnauja.

 

Rodoma 1–12 iš 63

1 2 3 4 5 6