Rūbai maitinančioms Canywhere
Drabužiai žindančioms – prabanga ar būtinybė? I dalis
2021-07-01
Rodyti visus
Ar verta nėštumo metu įsigyti specialius rūbus nėščiosioms?

Rūbai nėštukėms internetu

Ar verta nėštumo metu įsigyti specialius rūbus nėščiosioms?

Rūbai nėščiosioms, ypač pradžioje nėštumo, dažnai atrodo visai nebūtinas dalykas. Pradėjusios lauktis moterys, dažnai galvoja, kad sėkmingai pritaikys savo įprastus drabužius. Tačiau taip gali atrodyti tik pradžioje nėštumo. Kol vienintelis rūpestis yra „ką valgyti, kad nepykintų?“

Klaidinga manyti, kad nėštumo metu, moters formos keičiasi tik pilvo srityje. Daugeliu atveju, keičiasi visos moters formos it, ypatingai, moters poreikiai. Ir ne veltui čia kalbame apie poreikius, nes tuo ypatingu laikotarpiu, kai pilve auga nauja gyvybė, kūnas ima krėsti išdaigas. O pačiai moteriai norisi kuo daugiau patogumo ir, svarbiausia – kad tik niekur neveržtų ir nespaustų.

Nėštumo metu, moters organizme ima gamintis daugiau kraujo, kūnas ima kaupti daugiau skysčių. Tad, net ir tos moterys, kurios gali pasidžiaugti, jog, atrodo, formos keičiasi tik pilvo srityje, visgi ima jausti  ir kūno apsunkimą.  Dažnu atveju, papildomi kilogramai, nulemti ne tik padidėjusio skysčių kiekio, pasijaučia ir sėdmenų, šlaunų srityje. Praplatėja klubai, ženkliai padidėja krūtinė. Tad iki šiol turėti platesnio kirpimo drabužiai, deja, ne visuomet tinka. Tai pajautus, moterys ima dairytis drabužių nėščiosioms.

 

Kuo gi jie ypatingi? Mūsų kuriami rūbai nėštukėms, pirmiausia pasižymi laisvu kirpimu. Ir mes nekalbama apie plačius, beformius, viską uždengiančius drabužius. Atvirkščiai, stengiamės, kad dėvėdamos mūsų kurtus drabužius, moterys jaustųsi moteriškos, žavios patrauklios. Tačiau stengiamės, kad drabužių rankovės, krūtinės sritis, pečiai, būtų šiek tiek laisvesni, taip, kad nėščioji jaustųsi komfortabiliai, jai niekur nespaustų, neveržtų. Tačiau ir tuomet, kai pagimdys, neturėtų atsisakyti šių drabužių nešiojimo. Moterys dažnai perka ne specializuotus, o tiesiog dydžiu didesnius drabužius. Tačiau pagimdžius, jie lieka tiesiog per dideli ir nebenešiojami. Tad geriausia išeitis – rinktis nėštumui pritaikytus drabužius, kurie ir po gimdymo bus sėkmingai nešiojami.

Na, o mūsų  kuriami drabužiai kiekvienai mamai tikrai pasitarnaus ir pagimdžius, kadangi visi jie turi paslėptus užtrauktus, tobulus pagalbininkus, kai reikia pažindyti mažylį. Tad jeigu svarstote, ar verta investuoti į rūbus nėščiosioms, atsakome – tikrai taip. Ir geriausia, jei jie bus skirti ne tik nėščiosioms, bet ir žindančioms.